درباره ما


در طرح کارآفرینی یا همکاری در فروش آفیکار، در ابتدا محصولات و خدمات این استارتاپ معرفی می گردد و سپس چگونگی کسب درآمد را به شما ارائه می کند.

محصولات و خدمات آفیکار

در طرح آفیکار حوزه فعالیت سیستم به چند بخش تقسیم شده است که هر بخش بصورت مختصر معرفی می گردد:

حوزه سلامتی:

 1. استیک آلکالاین: این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر کافی از یون هیدروژن، تا ۱۵۰ میلی گرم بر لیتر یون کلسیم و ۳۰ میلی گرم بر لیتر یون منیزیم به آب، سلامت استخوان ها، دندان ها و عملکرد مغز را بهبود می بخشد.
 2. استیک آنتی اکسیدان پلاس: این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون هیدروژن ، تا ۲۰۰ میلی گرم بر لیتر یون کلسیم و ۷۰ میلی گرم بر لیتر یون منیزیم به آب ، سلامت استخوانها ،دندانها و عملکرد مغز را بهبود می بخشد . استیک آنتی اکسیدانت پلاس ۲ تا ۳ برابر سریعتر و قویتر از استیک آلکالاین (معمولی) می باشد .
 3. استیک بادی بالانس: این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون هیدروژن، تا ۲۲۰ میلی گرم بر لیتر یون کلسیم و ۷۰ میلی گرم بر لیتر یون منیزیم به آب، منجر به شکستن بافت های چربی، تنظیم سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش وزن می گردد.
 4. گردنبند بایوانرژی: این محصول خاصیت مغناطیسی دارد. تحقیقات که بر روی خاصیت مغناطیس در بدن انجام شده است به شرح زیر می باشد:
  • افزایش آهن خون
  • افزایش گلبولهای قرمز
  • کاهش خطر انعقاد خون
  • کاهش خستگی های بدن
  • جلوگیری از رسوب کلسیم و کلسترول خون
  • آسان سازی جریان خون در سرخ رگ ها و سیاهرگ ها
  • تبدیل یون های مثبت مضر به یون های منفی طبیعی بدن
 5. کارت تخفیف درمانی: کارت درمانی آتیه سازان به نوبه خود از بهترین مدل تخفیف درمانی در سراسر کشور می باشد که بیش از هزاران مرکز درمانی را تحت پوشش دارد. از خدمات این کارت ها می توان به ویزیت رایگان، تخفیف بین ۱ تا ۵۰ درصد و اقساطی شدن درمان نام برد.

حوزه خدمات:

 1. کارت های تخفیف رفاهی: کارت های رفاهی با نام تجاری سپ فعالیت خود را آغاز نموده است، توانسته در مدت زمان فعالیت خود هزاران مرکز خدماتی، ورزشی، فروشگاهی و ... را تحت پوشش سیستم تخفیف خود قرار دهد این کارت بین ۱ تا ۵۰ درصد تخفیف را شامل می شود.

حوزه بازی و سرگرمی:

 1. مناقصه آنلاین: برای اولین بار در کشور، سایت آفیکار بازی و سرگرمی مناقصه آنلاین خود را که ویژه اعضا فعال می باشد، راه اندازی نموده است. در این بخش اعضا فعال می توانند اعضا فعال، در این مناقصات شرکت کرده و در صورت برنده شدن در مناقصه جوایزی را دریافت کنند. ضمنا افرادیکه در مناقصات برنده نشده اند، توکن های آنان به قلک شان منتقل می شود.

ضمنا بزودی بازی های آنلاین و سرگرمی های مفیدی نیز به این بخش اضافه می گردد.

همکاری:

هر شخص می تواند به عنوان بازاریاب با ثبت نام رایگان در سایت رسمی شرکت به آدرس offikar.com از کلیه محصولات و خدمات آن بهره مند شده و در صورت صلاح دید برای خود از آنان خریداری نماید.
آفیکار پورسانت هایی را به نمایندگان فروش و نمایندگان ارشد فروشی که بتوانند محصولات شرکت را به صورت عمده و یا خرده فروشی به فروش برسانند پرداخت می نماید. آفیکار برای هر محصول امتیازی را در نظر گرفته است و بواسطه فروش هر محصول و کسب امتیاز توسط خود بازاریاب، تا ۱۵٪ از امتیاز فروخته شده را به عنوان پورسانت فروش مستقیم و پاداش توسعه از آفیکار دریافت نماید. لازم به ذکر است که پورسانت ها و جوایز بصورت توکن به بازاریابان پرداخت می گردد.
پورسانت آموزش: بواسطه رسیدن حجم فروش سطح اول شما به 6 امتیاز، آفیکار مبلغ 50.000 تومان معادل 100 توکن به عنوان حمایت از شما برای توسعه سیستم فروش خود پرداخت می کند.

بازاریابان می توانند پورسانت و جوایز خود را که به صورت توکن دریافت می کنند در دو بخش استفاده نمایند:

 • بصورت نقدی از آفیکار درخواست کرده و به ازای هر توکن مبلغ ۵۰۰ تومان دریافت نمایند.
 • توکن های خود را در بخش مناقصه استفاده نمایند و از جوایز این بخش بهره مند شوند.

جوایز تشویقی:

از آنجایی که هیچ محدودیتی جهت فروش محصولات و خدمات آفیکار در نظر گرفته نشده است و بازاریابان می توانند آنان را به افراد مختلف و بدون محدودیت در سراسر دنیا بفروشند، معمولا آفیکار جوایز تشویقی مختلفی را اعلام می کند تا بازاریابان نسبت به فروش خود از تخفیف یا پاداش در غالب جوایز تشویقی استفاده نمایند. این جوایز صرفا از محل فروش شرکت تعیین می گردد. به عنوان مثال طرح: فروشندگان برتر، مربیان، بین الملل و ... .

به عنوان مثال جوایز تشویقی فروشندگان برتر مهر ماه ۱۳۹۷:

 • اهدا ۵۰۰ توکن یا ۲۵۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک نفر فروشنده برتر که بین ۳ الی ۵ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
 • اهدا ۱۰۰۰ توکن یا ۵۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک فروشنده برتر که بین ۵ الی ۸ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
 • اهدا ۲۰۰۰ توکن یا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک فروشنده برتر که بین ۸ الی ۱۲ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
 • اهدا ۴۰۰۰ توکن یا ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک نفر فروشنده برتر که بین ۱۲ الی ۱۷ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.

توسعه آفیکار

آفیکار در نظر دارد بخش های جدیدی را به سیستم کاری خود اضافه کند. این بخش ها در بیزینس پلن این سیستم برنامه ریزی و تحقیق شده است که بخشی از آنان به شرح زیر می باشد:

 • توسعه بخش خدماتی
 • توسعه بخش بازی و سرگرمی
 • عقد قرارداد با مخترعین و تولیدکنندگان نوین کشور
 • توسعه طرح تجاری بین المللی و ارز آوری برای کشور
 • تحقیق و توسعه در حوزه محصولات دانش بنیان کشور
 • افزودن خدمات نوین بانکی در بستر PSP های جاری کشور