همکاری


هر شخص می تواند به عنوان بازاریاب با ثبت نام رایگان در سایت رسمی شرکت به آدرس offikar.com از کلیه محصولات و خدمات آن بهره مند شده و در صورت صلاح دید برای خود از آنان خریداری نماید.
آفیکار پورسانت هایی را به نمایندگان فروش و نمایندگان ارشد فروشی که بتوانند محصولات شرکت را به صورت عمده و یا خرده فروشی به فروش برسانند پرداخت می نماید. آفیکار برای هر محصول امتیازی را در نظر گرفته است و بواسطه فروش هر محصول و کسب امتیاز توسط خود بازاریاب، تا ۱۵٪ از امتیاز فروخته شده را به عنوان پورسانت فروش مستقیم و پاداش توسعه از آفیکار دریافت نماید. لازم به ذکر است که پورسانت ها و جوایز بصورت توکن به بازاریابان پرداخت می گردد.
پورسانت آموزش: بواسطه رسیدن حجم فروش سطح اول شما به 6 امتیاز، آفیکار مبلغ 50.000 تومان معادل 100 توکن به عنوان حمایت از شما برای توسعه سیستم فروش خود پرداخت می کند.

بازاریابان می توانند پورسانت و جوایز خود را که به صورت توکن دریافت می کنند در دو بخش استفاده نمایند:

  • بصورت نقدی از آفیکار درخواست کرده و به ازای هر توکن مبلغ ۵۰۰ تومان دریافت نمایند.
  • توکن های خود را در بخش مناقصه استفاده نمایند و از جوایز این بخش بهره مند شوند.

جوایز تشویقی:

از آنجایی که هیچ محدودیتی جهت فروش محصولات و خدمات آفیکار در نظر گرفته نشده است و بازاریابان می توانند آنان را به افراد مختلف و بدون محدودیت در سراسر دنیا بفروشند، معمولا آفیکار جوایز تشویقی مختلفی را اعلام می کند تا بازاریابان نسبت به فروش خود از تخفیف یا پاداش در غالب جوایز تشویقی استفاده نمایند. این جوایز صرفا از محل فروش شرکت تعیین می گردد. به عنوان مثال طرح: فروشندگان برتر، مربیان، بین الملل و ... .

به عنوان مثال جوایز تشویقی فروشندگان برتر مهر ماه ۱۳۹۷:

  • اهدا ۵۰۰ توکن یا ۲۵۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک نفر فروشنده برتر که بین ۳ الی ۵ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
  • اهدا ۱۰۰۰ توکن یا ۵۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک فروشنده برتر که بین ۵ الی ۸ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
  • اهدا ۲۰۰۰ توکن یا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک فروشنده برتر که بین ۸ الی ۱۲ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد.
  • اهدا ۴۰۰۰ توکن یا ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان به قید قرعه به یک نفر فروشنده برتر که بین ۱۲ الی ۱۷ میلیون تومان فروش مستقیم داشته باشد