بیمه


شرکت کارگزاری نگرش سبز تدبیر امید با شماره ثبت 30780 و با کد 1087 از بیمه مرکزی، طی قراداد همکاری از تاریخ 20 آبان 1397 شریک تجاری آفیکار گردید. این شرکت روزمه بسیار قوی در صنعت بیمه دارد بطوریکه عنوان رتبه یک فروش کشوری را در صنعت بیمه یدک می کشد. این شرکت از سال 2009 تا کنون جزو میزگرد میلیون دلاری های دنیا قرار گرفته است. این شرکت با پرتفوی بسیار قوی نزد بیمه، توانسته یکی از برجسته ترین شرکت های حال حاضر ایران باشد و در تصمیم گیری های این صنعت، به عنوان یکی از اعضای شورای مشورتی بیمه کارآفرین نیز انتخاب گردد.


این شرکت در بخش فروش وظایف و تعهداتی را برای فروش بیمه ارائه نموده است که بازاریابان عزیز می توانند با رعایت ضوابط و مقررات صنعت بیمه، اقدام به فروش بیمه نمایند. در فاز اول همکاری، بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری بر روی سایت بارگزاری گردیده است و بازاریابان و مشتریان عزیز می توانند از خدمات این بیمه نامه های بی نظیر نهایت استفاده را ببرند.


بدلیل کارگزاری بودن شریک تجاری آفیکار، امکان فروش تمامی بیمه نامه ها از همه شرکت های بیمه وجود دارد اما طبق بررسی کارشناسی در بخش اول روی بهترین گزینه موجود در بخش بیمه های عمر و سرمایه گذاری، سیستم فروش خود را براساس شرکت بیمه کارآفرین تنظیم گردیده است. اما طبق گفته بالا، آفیکار هیچ محدودیتی در برند بیمه ها ندارد و هم اکنون می تواند تمامی بیمه ها را تحت پوشش خود قرار دهد.


پس از شروع همکاری با شرکت بیمه، بخش کارآفرینی آفیکار نیز قوت گرفته و بازاریابان می توانند با فروش بیمه نامه ها، با تبعیت از آیین نامه 54 بیمه مرکزی، پورسانت ها و کارمزدهایی را دریافت نمایند که به نوبه خود بسیار هیجان انگیز می باشد. ضمنا بزودی در فازهای بعدی، مابقی بیمه نامه ها اضافه خواهد شد تا بتوانیم سیستم فروش آنلاین تمامی بیمه ها را در سایت آفیکار رونمایی کنیم.