آفیکار چیست؟


استارتاپ آفیکار زیرمجموعه ای از هلدینگ ایتوک مهر و پادبان مهر می باشد که از سال ها پیش در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت خود را در ایران آغاز نموده است. طرح تجاری آفیکار از پاییز 1396 طراحی شد و پس از تحقیق و توسعه کارشناسی، وارد فاز عملیاتی گردید. این استارتاپ در تابستان 1397 بهره برداری گردید.


مجوزهای فعالیت آفیکار:

  1. دریافت ای نماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در تابستان 1397
  2. دریافت نماد ساماندهی وزارت ارشاد و رسانه های دیجیتال در تابستان 1397
  3. عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی در تابستان 1396
  4. دریافت پروانه کسب از اتحادیه کسب و کارهای مجازی با شماره صنفی 0466482029 در پاییز 1397
  5. پیوستن به پویش آری به تولید ملی با اضافه شدن محصولات مرغوب ایرانی به سبد کالایی در پاییز 1397

مسئولیت های اجتماعی آفیکار:

استارتاپ آفیکار وظیفه خود می داند تا با تاثیرگذاری مثبت در جامعه اسلامی ایران، بتواند نگرش های صحیح و درستی از سبک زندگی مدرن در بستر تجارت الکترونیک را به مردم ایران آموزش دهد. در همین راستا با پرورش مدیران فروش و مدیران آموزش خود در سطح کشور، بواسطه ارائه آموزش های مدرن و کاربردی به آحاد مردم، درصدی از سود خود را به عنوان پاداش حق آموزش به مدیران آموزش خود نیز پرداخت می نماید تا این مسئولیت خطیر با بهترین حالت ممکن پیاده سازی گردد.

اهداف آفیکار:

در بخش اهداف تجاری آفیکار، بخش مهمی وجود دارد به نام سند چشم انداز سال 1400 شمسی، که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای نیز بر پیاده سازی آن تاکید بسیار داشته اند، که بخش اعظمی از اهداف تجاری و توسعه فضای کسب و کار کشور در آن نهادینه شده است و در حال پیاده سازی می باشد. یکی از مهم ترین این اسناد توسعه کسب و کار های مجازی است تا شاغلین در این حرفه بتوانند با بالا رفتن درآمدهای خود و کاهش هزینه های جاری زندگی، طعم جدیدی از موفقیت را احساس کنند.


قدم مهم بعدی این استارتاپ، تامین آتیه و سلامت مردم جامعه می باشد. در همین راستا آفیکار با عقد قرارداد همکاری با کارگزاری بیمه نگرش سبز تدبیر امید توانست بخش پوشش بیمه ای خود را راه اندازی نماید تا بتواند در همین استارتاپ به علاقه مندان این حوزه ارائه خدمات نماید. این خدمات بی نظیر که بخشی از آن به عنوان بیمه عمر و سرمایه گذاری شناخته می شود، هم به عنوان سرمایه گذاری و هم به عنوان تامین آتیه مردم می باشد که می تواند بار سنگین هزینه های پزشکی و حادثه ها را کاهش دهد و مردم با خیالی آسوده به زندگی خود مشغول شوند.

طرح کارآفرینی آفیکار

در طرح کارآفرینی آفیکار افراد در کنار استفاده محصولات و خدمات بی نظیر، می توانند کسب درآمد نیز داشته باشند. این بخش بسیار حائز اهمیت می باشد بطوریکه این درآمدها می توانند مقدار قابل توجهی از هزینه های زندگی افراد را کاهش داده و در اداره زندگی شان نقش تاثیرگذاری داشته باشد.